Правила життя
Правила
життя Рональда Рейгана
Американський політик Рональд Рейган (6 лютого 1911 - 5 червня 2004). Після завершення кар'єри голлівудського актора і профспілкового лідера був 33-м губернатором Каліфорнії і 40-м президентом США, реалізувавши радикальні нові політичні та економічні ініціативи.
3355
Правила життя
Середній вік - це коли з двох спокус вибираєш ту, яка дозволить тобі повернутися додому до дев'ятої вечора.

Я звертаю мало уваги на критиків. У світі є два види людей: ті, хто можуть, і ті, хто критикують.

Свобода - одне з найглибших і найблагородніших прагнень людського духу.

Свобода ніколи не була така близька до зникнення як зараз. Ми не передаємо її у спадок нашим дітям. Боротись за неї і захищати її повинне кожне покоління, щоб якось на схилі життя не довелось розповідати дітям і внукам про те, що колись в Сполучених Штатах жили вільні люди.

Одним з традиційних методів нав'язування етатизму чи соціалізму є використання медицини. Їх дуже легко замаскувати під гуманітарний чи медичний проект.

Страхування по безробіттю - це попередньо оплачена відпустка халявщиків.

Уряд, як дитина - травний канал з великим апетитом на одному кінці і жодної відповідальності на іншому.

Ми повинні відмовитися від думки, що кожен раз, коли той чи інший закон порушується, то винне суспільство, а не правопорушник. Прийшов час відновити американське правило, що кожна людина сама несе відповідальність за свої вчинки.

Один законодавець звинуватив мене в тому, що у питаннях закону і порядку я міркую категоріями дев'ятнадцятого століття. Це абсолютно помилкове звинувачення. У мене до цих питань підхід вісімнадцятого століття, коли батьки-засновники ясно дали зрозуміти, що безпека законослухняних громадян повинна бути одним з основних завдань уряду.

Я переконаний, що сьогодні більшість американців хочуть того ж, чого хотіли й перші американці - кращого життя для себе і своїх дітей і якомога меншого втручання уряду.

Кажуть, що політика - друга найдавніша професія. Але я прийшов до висновку, що у неї набагато більше спільного з першою.

Дим від спалювання марихуани містить набагато більше канцерогенних речовин, ніж тютюн. І він призводить до бронхіту і емфіземи. Якщо дорослі хочуть ризикувати, то це їх справа. Але засоби масової комунікації ... повинні довести до відома молоді чим вони ризикують.

Кажуть, що ми повинні навчитись жити скромніше і підготувати наших дітей до менш насиченого і заможного життя, ніж наше: що у найближчі роки Америка - через наші негаразди у минулому - перестане бути місцем, де можна мріяти і втілювати свої мрії. Я в це не вірю і ви, думаю, також. Ось чому я хочу стати президентом. Я не можу і не буду стояти осторонь і дивитися, як наша велика країна нищить себе. Наші лідери намагаються звинуватити у своїх невдачах незалежні від них обставини, а нікому невідомі експерти переписують сучасну історію у спробі переконати нас, що наш високий рівень життя, який став можливим завдяки ощадливості і важкій праці, - це якась екстраваганта примха, від якої нам слід відмовитись. Я абсолютно не згоден, що наша країна повинна змиритись з неминучим падінням, віддавши свою долю в чужі руки. І я не хочу бачити як наша країна зазнає невдачі у взятих перед усіма вільними людьми світу зобов'язаннях.

Уряд встановлює податки не для того, щоб зібрати стільки грошей, скільки йому потрібно. Уряд повинен задовольнятися тими грошима, які він може зібрати.

Проблема не в тому, що люди платять занадто мало податків, проблема в тому, що уряд витрачає занадто багато.

Уряд існує для того щоб захистити нас один від одного. І в ухваленні рішень він не повинен намагатись захистити нас від самих себе.

Головний обов'язок уряду захищати нас, а не лізти в наше життя.

Найстрашніші слова: «Привіт, я - з уряду, і я тут, щоб допомогти»

Уряд - це рефері і він не повинен намагатися стати гравцем.

Я сподіваюся, не зайве нагадати людям, що вони вільні настільки, наскільки обмежений уряд.

Близько 80 відсотків викидів у атмосферу продукує рослинність. Так що не перестарайтесь у встановленні і дотриманні жорстких норм викидів для техногенних джерел.

Що стосується особистісної свободи у питанні абортів, то є одна людина, чиї інтереси абсолютно не враховуються. Це та людина, чиє життя буде перерване. І я помітив, що всі прихильники абортів - це люди, які вже встигли народитися.

Я щиро вірю, що нашим першим пріоритетом повинен бути мир у всьому світі і що застосування сили повинно бути лише в крайньому випадку, коли все інше не вдалося і лише коли існує загроза нашій національній безпеці.

Мир - це не відсутність конфліктів, це здатність залагоджувати конфлікти мирним шляхом.

Деякі люди працюють все життя і дивуються, що їм не вдалось щось змінити у світі. У морських піхотинців подібної проблеми нема.

Історія вчить, що війни починаються коли уряди вважають, що ціна агресії мала.

Час від часу ми схильні вважати, що суспільство стало занадто складним, щоб покладатись на самоуправління, що уряд складається з якихось обраних людей, кращих за звичайних. Але, якщо ніхто з нас не може керувати собою, то хто ж тоді здатний керувати іншими?

Політика - непогана професія. Успіх в ній щедро винагороджується, а в разі невдачі завжди можна написати книгу.

Це правда, що від тяжкої роботи ще ніхто не помирав, але навіщо ризикувати?

Герої не хоробріші за інших. Просто їх хоробрість триває на п'ять хвилин довше.

Люди, у яких є свобода вибору, завжди виберуть мир.

Хто такий комуніст? Це той, хто читає Маркса і Леніна. А хто такий антикомуніст? Це той, хто розуміє Маркса і Леніна.

Комунізм - це сумна і дивна глава в історії людства, останні сторінки якої ми читаємо вже зараз.

Інформація - кисень сучасного світу. Вона проникає крізь стіни, увінчані колючим дротом, вона долає електронні кордони. Голіаф тоталітаризму буде переможений мікрочіпом Давида.

Якщо ми любимо нашу країну, ми повинні любити наших співвітчизників.

Я щиро вірю, що людина - хороша. Що правда в решті-решт переможе. І що у кожного життя є мета і цінність.

Якщо ви спробували все і нічого не добилися, спробуйте сказати правду.

Майбутнє не належить слабкодухим. Воно належить хоробрим.

28 травня 2017 © Володимир Лук'янюк спеціально для «Цей день в історії». Текст статті поширюється за ліцензією «Creative Commons Із зазначенням авторства 3.0 Неадаптована» і з обов'язковим активним гіперпосиланням на дану вебсторінку.
Найкоротша в історії війна
Війни
Найкоротша в історії війна

Дивіться також

Рональд Рейган — 40-й президент США

20 січня 1981

Помер Рональд Рейган

5 червня 2004

Барак Обама

1961 -

Дональд Трамп

1946 -
Війни
Найкоротша в історії війна